Hoofdbestuur JOS Watergraafsmeer       
VoorzitterJoop Vlug06- 38 086 846e-mail
PenningmeesterStuart van den Bose-mail
SecretarisMarco Hoogkamer 06-31 932 255e-mail
SecretarisStuart van den Bos e-mail
Jeugdbestuur JOS Watergraafsmeer
VoorzitterIneke Hoflande-mail
PenningmeesterVacant
SecretarisVacant
Commissie leden jeugd
Technisch CoördinatorRichmond Bossman06-57 257 302e-mail
LedenadministratieCarla Abelse-mail
Toernooi coördinatorEd Tokkie06-24 994 186e-mail
Zaterdag afdeling ( senioren)
Wedstrijdsecr.Ed Tokkie06-24 994 186e-mail
Aanmelden nieuwe teamsIneke Hofland06-11 311 966e-mail
Trainer 1ste elftalRichard Pel06-51 125 261e-mail
Leider 1eFrits Dammen06-53 736 660e-mail
Grensrechter 1steRichard Smit06-13 045 491Geen
Trainer 2e Kirtan Boedhoe06-22 546 611e-mail
Leider 3e Jochem Wijers06-18 850 915e-mail
Leider 4e Floris Noordhoek Hegt06-29 566 580e-mail
Leider 5e Mathijs van Bohemen06-41 616 375e-mail
Leider 6e Joe Luckinge-mail
Leider 7eMichael Worners06-41 481 067e-mail
Leider 8eTon Westenenk06-11 592 665e-mail
Leider 9eMaurits Knoppen06-44 050 215e-mail
Leider 10eJordi Tokkie06-48 368 904e-mail
Leider 11eRobbert Pel06-15 832 808e-mail
Leider 35+Martin Visser06-22 208 534e-mail
Zondag afdeling ( senioren)
Wedstrijdsecr.Ed Tokkie06-24 994 186e-mail
Aanmelden nieuwe teamsIneke Hofland06-11 311 966e-mail
Technisch managerRon Voorn06-29 448 788e-mail
Trainer 1ste elftalCor ten Bosch06-12 088 165e-mail
Assistent Trainer 1ste Gerry van Guine06-48 214 313e-mail
Trainer 2de elftalMarco Dettmer06-19 924 516e-mail
Assistent Trainer 2de Stanley Jongkind06-44 645 238e-mail
Verzorger selectiePiet Mounourij06 53 267 583e-mail
Verzorger selectieRik Bommels06-12 782 478e-mail
HersteltrainerFrans de Klerk06-47 086 120e-mail
Trainer keepersCollin van Velzen06-41 219 419e-mail
Grensrechter 1eEef Tokkie06-31 273 833e-mail
Grensrechter 2eAhmed Aanzi06-44 818 953e-mail
Leider 1eJeroen Vonk06-55 330 269e-mail
Leider 1eEef Tokkie06-31 273 833e-mail
Leider 1eEckhard Posthumus06-22 275 054e-mail
Leider 2eRemco Jongerius06-37 559 845e-mail
Leider 3eJoost Dalinghause-mail
Leider 4eSteven Kleinveld06-81 991 882e-mail
Leider 5eDaniel de Graaf06-12 671 416e-mail
Leider 5eMichiel van de Berg06-82 947 599e-mail
Leider 6eFrank Joosten06-57 558 636e-mail
Leider 45+Andre de Kamps06-53 147 807e-mail
Jeugd afdeling
WedstrijdsecretarisEd Tokkie06-24 994 186e-mail
Trainer JO O19-1Aniel Gobind06-29 159 954e-mail
Trainer JO O18-1Guillermo Darson06-12 882 088e-mail
Trainer JO O16-1Richmond Bossman06-57 257 302e-mail
Trainer JO O16-1Jan den Broeder06-40 831 338e-mail
Trainer JO O14-1Geor Salome06-42 913 855e-mail
Trainer JO O14-1Bert Ariaans06 13 887 874e-mail
Trainer JO O12-1Jesse Middel06-81 649 171e-mail
Trainer JO O12-1Jaden Blank06-17 262 697e-mail
Trainer JO O9-1Umar Malik06-23 824 388e-mail
Trainer JO O8-1Kees Wulf06-21 977 805e-mail
Trainer Mini’sKees Wulf06-21 977 805e-mail
Keeperstrainer O19 t/m O11 Sjors Duijnmeyere-mail
Coördinator JO O14 t/m O19Aniel Gobind06-29 159 954e-mail
Coördinator JO O9 t/m O12Richmond Bossman06-57 257 302e-mail
Zaal
WedstrijdsecretarisEd Tokkie06-24 994 186e-mail
Leider Zaal 1Ibrahim Belhadie-mail
Leider Zaal 2Mike Rondaije-mail
WebsiteEd Tokkiee-mail
Sponsor commissieLennart Holsteijn / Sander Willemse-mail
Kantine commissieJan Jedemae-mail
Bouw commissie
LedenadministratieIneke Hoflande-mail