• Contact personen

  • Hoofdbestuur JOS Watergraafsmeer

    Voorzitter Joop Vlug 06- 38 086 846 e-mail
    Penningmeester      
    Secretaris intern Marco Hoogkamer   e-mail
    Secretaris extern Stuart v/d Bos    e-mail
  • Jeugdbestuur JOS Watergraafsmeer

    Voorzitter Ineke Hofland 06-11 311 966 e-mail
    Penningmeester Vacant    
    Secretaris Vacant    
  • Commissieleden jeugd

    Technisch Coördinator Richmond Bossman 06-57 257 302 e-mail
    Ledenadministratie     e-mail
    Toernooi coordinator Ed Tokkie 06-24 994 186 e-mail
  • Zondag afdeling( senioren )

    Wedstrijdsecr. Ed Tokkie 06-24 994 186 e-mail
    Aanmelden nieuwe teams Ineke Hofland 06-11 311 966 e-mail
    Technisch manager Ron Voorn 06-29 448 788 e-mail
    Trainer 1ste elftal Cor ten Bosch 06-12 088 165 e-mail
    Assistent Trainer 1ste  Maurice Renger 06-43 063 331 e-mail
    Trainer 2de elftal Ray Semmoh 06-24 202 477 e-mail
    Assistent Trainer 2de  Frans de Klerk 06-47 086 120 e-mail
    Verzorger selectie Piet Mounourij 06 53 267 583 e-mail
    Verzorger selectie Rik Bommels 06-12 782 478 e-mail
    Fysio 2de elftal Cees Smaal 06-57 548 089 e-mail
    Trainer keepers Collin van Velzen 06-41 219 419 e-mail
    Trainer Overige (do) Fred v/d Woude 06-21 230 750 e-mail
    Grensrechter 1e Eef Tokkie 06-31 273 833 e-mail
    Grensrechter 2e Jan Baars 06-11 872 467 e-mail
    Leider 1e Jeroen Vonk 06-55 330 269 e-mail
    Leider 1e Eef Tokkie 06-31 273 833 e-mail
    Leider 1e Eckhard Posthumus 06-22 275 054 e-mail
    Leider 2e Jan Baars 06-11 872 467 e-mail
    Leider 2e Frans Zoutberg 06-51 447 799 e-mail
    Leider 3e Joost Dalinghaus 06-58 968 256 e-mail
    Leider 4e Steven Kleinveld 06-81 991 882 e-mail
    Leider 5e Daniel de Graaf 06-12 671 416 e-mail
    Leider 5e Michiel van de Berg 06-82 947 599 e-mail
    Leider 45+ Andre de Kamps 06-53 147 807 e-mail
  • Zaterdag afdeling ( seniorem )

    Wedstrijdsecr. Ed Tokkie 06-24 994 186 e-mail
    Aanmelden nieuwe teams Ineke Hofland 06-11 311 966 e-mail
    Trainer 1ste elftal Richard Pel 06-51 125 261 e-mail
    Trainer 2e elftal Coen Lammers 06-53 210 351 e-mail
    Leider 1e Frits Dammen 06-53 736 660 e-mail
    Grensrechter 1ste Richard Smit 06-13 045 491 Geen
    Leider 3e Lucas Groot Antink 06-45 402 569 e-mail
    Leider 3e Thijs Buitenhuis 06-23 625 031 e-mail
    Leider 4e Floris Noordhoek Hegt 06-29 566 580 e-mail
    Leider 5e Martin Bernts 06-14 612 356 e-mail
    Leider 6e Sander Baas 06-274 613 43 e-mail
    Leider 7e      
    Leider 8e Ton Westenenk 06-11 592 665 e-mail
    Leider 9e Robbert Pel 06-15 832 808 e-mail
    Leider 10e Erwin Korff 06-12 976 344 e-mail
    Leider 10e Jordi Tokkie 06-48 368 904 e-mail
    Leider 11e Michael Worners 06-41 481 067 e-mail
    Leider 35+ Martin Visser 06-22 208 534 e-mail
  • Jeugdafdeling

    Wedstrijdsecretaris Ed Tokkie 06-24 994 186 e-mail
    Trainer JO O19-1 Marco Dettmer 06-19 924 516 e-mail
    Trainer JO O19-2 Aniel Gobind 06-29 159 954 e-mail
    Trainer JO O17-1 Aniel Gobind 06-29 159 954 e-mail
    Trainer JO O16-1 Ed Portier 06-54 636 236 e-mail
    Trainer JO O16-1 Raymond Ling 06-13 931 895 e-mail
    Trainer JO O15-1 Richmond Bossman 06-57 257 302 e-mail
    Trainer JO O15-1 Jan den Broeder 06-40 831 338 e-mail
    Trainer JO O13-1 Geor Salome 06-42 913 855 e-mail
    Trainer JO O13-1 Bert Ariaans 06 13 887 874 e-mail
    Trainer JO O11-1 Joash Johnson 06-51 634 186 e-mail
    Trainer JO O9-1 Guillermo Darson 06-12 882 088 e-mail
    Trainer Mini’s Kees Wulf 06-21 977 805 e-mail
    Keeperstrainer O19 t/m O11           Sjors Duijnmeyer   e-mail
           
    Coördinator JO O14 t/m O19 Glenn Kartodimedjo 06-46 774 155 e-mail
    Coördinator JO O9 t/m O12 Richmond Bossman 06-57 257 302 e-mail
  • Zaal

    Wedstrijdsecretaris Ed Tokkie 06-24 994 186 e-mail
     
    Leider Zaal 1 Mike Rondaij   e-mail
           
    Website Ed Tokkie   e-mail
    Sponsor commissie Martin Eijlers   e-mail
    Kantine commissie Jan Jedema   e-mail
    Bouw commissie      
    Ledenadministratie Ineke Hofland   e-mail