• Contact personen

  • Hoofdbestuur JOS Watergraafsmeer

    Voorzitter Joop Vlug 06- 38 086 846 e-mail
    Penningmeester Peter Bussman   e-mail
    Secretaris     e-mail
  • Jeugdbestuur JOS Watergraafsmeer

    Voorzitter Remco Jongerius 06-37 559 845 e-mail
    Penningmeester Vacant    
    Secretaris Vacant    
  • Commissieleden jeugd

    Technisch Coördinator Richmond Bossman 06-57 257 302 e-mail
    Sponsor commissie John Wolf 06-53 612 931 e-mail
    Ledenadministratie     e-mail
           
    Toernooien uit & thuis Ed Tokkie 06-24 994 186 e-mail
  • Zondag afdeling ( senioren )

    Wedstrijdsecr. Ed Tokkie 06-24 994 186 e-mail
    Aanmelden nieuwe teams Ineke Hofland   e-mail
    Technisch manager Ron Voorn 06-29 448 788 e-mail
    Team manager Jeroen Vonk 06-55 330 269 e-mail
    Trainer selectie Cor ten Bosch 06-12 088 165 e-mail
    Trainer 2de elftal Ray Semmoh 06-24 202 477 e-mail
    Assistent Trainer 2de  Frans de Klerk 06-47 086 120 e-mail
    Verzorger selectie Piet Mounourij 020-625 11 57 e-mail
    Verzorger selectie Rik Bommels 06-12 782 478 e-mail
    Sportarts Simon Goedegebuure    
    Trainer keepers Collin van Velzen 06-41 219 419 e-mail
    Trainer Overige (do) Fred v/d Woude 06-21 230 750 e-mail
    Grensrechter 1e Jan Baars 06-11 872 467 e-mail
    Grensrechter 2e Eef Tokkie 06-31 273 833 Geen
    Leider 1e Jan Baars 06-11 872 467 e-mail
    Leider 2e Eef Tokkie 06-31 273 833 Geen
    Leider 3e Merlijn Schaap 06-31 960 875 e-mail
    Leider 4e Joost Dalinghaus 06-58 968 256 e-mail
    Leider 5e Sander Nieuwenhuijs 06-24 225 968 e-mail
    Leider 6e Daniel de Graaf 06-12 671 416 e-mail
    Leider 45+ Andre de Kamps 06-53 147 807 e-mail
  • Zaterdag afdeling ( senioren )

    Wedstrijdsecr. Ed Tokkie 06-24 994 186 e-mail
    Aanmelden nieuwe teams Ineke Hofland   e-mail
    Trainer selectie Richard Pel 06-51 125 261 e-mail
    Trainer 2e Coen Lammers 06-53 210 351 e-mail
    Teammanager 1e Frits Dammen 06-53 736 660 e-mail
    Grensrechter 1ste Richard Smit 06-13 045 491 Geen
    Leider 2e Mark Sloothaak 06-57 876 027 e-mail
    Teammanager 2de Bas de Roo 06-55 796 055 e-mail
    Leider 3e Lucas Groot Antink 06-45 402 569 e-mail
    Leider 3e Thijs Buitenhuis 06-23 625 031 e-mail
    Leider 4e Sam Bakker 06-10 300 804 e-mail
    Leider 5e Ton Westenenk 06-11 592 665 e-mail
    Leider 6e Sander Baas 06-274 613 43 e-mail
    Leider 7e      
    Leider 8e Mathijs v.Bohemen 06-41 616 375 e-mail
    Leider 9e      
    Leider 10e Erwin Korff 06-12 976 344 e-mail
    Leider 10e Jordi Tokkie 06-48 368 904 e-mail
    Leider 11e Robbert Pel 06-15 832 808 e-mail
    Leider 35+ Martin Visser 06-22 208 534 e-mail
  • Jeugdafdeling

    Wedstrijdsecretaris Ed Tokkie 06-24 994 186 e-mail
    Trainer JO O19-1 Marco Dettmer 06-19 924 516 e-mail
    Teammanager JO O19-1 Remco Jongerius 06-37 559 845 e-mail
    Trainer JO O19-2 Bert Ariaans 06 13 887 874 e-mail
    Trainer JO O18-1 Aniel Gobind 06-29 159 954 e-mail
    Trainer JO O15-1 Raymond Ling 06-13 931 895 e-mail
    Trainer JO O14-1 Richmond Bossman 06-57 257 302 e-mail
    Trainer JO O14-1 Jan den Broeder 06-40 831 338 e-mail
    Teammanager JO O14-1 Jan Wijngaard 06-53 707 597 e-mail
    Trainer JO O12-1     e-mail
    Trainer JO O10-1     e-mail
    Trainer JO O9-1 Cees Wulf 06-21 977 805 e-mail
    Trainer Mini’s Cees Wulf 06-21 977 805 e-mail
    Keeperstrainer  O17 t/m O11   Sjors Duijnmeyer   e-mail
           
    Coördinator JO O14 t/m O19 Glenn Kartodimedjo 06-46 774 155 e-mail
    Coördinator JO O9 t/m O12 Richmond Bossman 06-57 257 302 e-mail
  • Zaal

    Wedstrijdsecretaris Ed Tokkie 06-24 994 186 e-mail
     
    Leider Zaal 1 Hatim Etsouli   e-mail
    Leider Zaal 2  Mike Rondaij   e-mail
           
    Website Ed Tokkie  06-24 994 186 e-mail
    Sponsor commissie Martin Eijlers   e-mail
    Kantine commissie Jan Jedema   e-mail
    Bouw commissie      
    Ledenadministratie Ineke Hofland   e-mail