• Contact personen

  • Hoofdbestuur JOS Watergraafsmeer

    Voorzitter Joop Vlug 06- 38 086 846 e-mail
    Penningmeester Peter Bussman   e-mail
    Secretaris     e-mail
  • Jeugdbestuur JOS Watergraafsmeer

    Voorzitter Remco Jongerius 06-37 559 845 e-mail
    Penningmeester Vacant    
    Secretaris Vacant    
  • Commissieleden jeugd

    Technisch Coördinator Raoul Deekman 06-10 405 894 e-mail
    Technisch Coördinator Stanley Jongkind 06-44 645 238 e-mail
    Algemeen bestuurslid Grachita Burleson 06-36 398 980 e-mail
    Sponsor commissie John Wolf 06-53 612 931 e-mail
    Ledenadministratie Grachita Burleson 06-36 398 980 e-mail
    Kantine coördinatie Cynthia Valk 06-46 628 742 e-mail
    Toernooien uit & thuis Ed Tokkie 06-24 994 186 e-mail
  • Zaterdag afdeling ( senioren )

    Wedstrijdsecr. Ed Tokkie 06-24 994 186 e-mail
    Aanmelden nieuwe teams Ineke Hofland   e-mail
    Trainer selectie Richard Pel 06-51 125 261 e-mail
    Trainer 2e Coen Lammers 06-53 210 351 e-mail
    Teammanager 1e Frits Dammen 06-53 736 660 e-mail
    Grensrechter 1ste Richard Smit 06-13 045 491 Geen
    Leider 2e Bas Kersten 06-14 684 818 e-mail
    Leider 2e Mark Sloothaak 06-57 876 027 e-mail
    Teammanager 2de Bas de Roo 06-55 796 055 e-mail
    Leider 3e Lucas Groot Antink 06-45 402 569 e-mail
    Leider 3e Thijs Buitenhuis 06-23 625 031 e-mail
    Leider 4e Sam Bakker 06-10 300 804 e-mail
    Leider 5e Sander Baas 06-274 613 43 e-mail
    Leider 6e Ton Westenenk 06-11 592 665 e-mail
    Leider 7e      
    Leider 8e Mathijs v.Bohemen 06-41 616 375 e-mail
    Leider 9e      
    Leider 10e Erwin Korff 06-12 976 344 e-mail
    Leider 10e Jordi Tokkie 06-48 368 904 e-mail
    Leider 11e Robbert Pel 06-15 832 808 e-mail
    Leider 35+ Martin Visser 06-22 208 534 e-mail
  • Zondag afdeling ( senioren )

    Wedstrijdsecr. Ed Tokkie 06-24 994 186 e-mail
    Aanmelden nieuwe teams Ineke Hofland   e-mail
    Technisch manager Ron Voorn 06-29 448 788 e-mail
    Team manager Jeroen Vonk 06-55 330 269 e-mail
    Trainer selectie Roy v/d Mije 06-43 792 405 e-mail
    Assistent Trainer Tom Verhoek 06-10 830 030 e-mail
    Assistent Trainer 2de  Frans de Klerk 06-47 086 120 e-mail
    Verzorger selectie Piet Mounourij 020-625 11 57 e-mail
    Sportarts Simon Goedegebuure   Geen
    Trainer keepers Roel Turkenburg 06-49 402 921 e-mail
    Trainer Overige (do) Fred v/d Woude 06-21 230 750 e-mail
    Grensrechter 1e Jan Baars 06-11 872 467 e-mail
    Grensrechter 2e Eef Tokkie 06-31 273 833 Geen
    Leider 1e Jan Baars 06-11 872 467 e-mail
    Leider 2e Eef Tokkie 06-31 273 833 Geen
    Leider 3e Joost Dalinghaus 06-58 968 256 e-mail
    Leider 4e Daniel de Graaf 06-12 671 416 e-mail
    Leider 45+ Andre de Kamps 06-53 147 807 e-mail
  • Jeugdafdeling

    Wedstrijdsecretaris Ed Tokkie 06-24 994 186 e-mail
    Trainer JO O17-1 Marco Dettmer 06-19 924 516 e-mail
    Trainer JO O17-1 Stanley Jongkind 06-44 645 238 e-mail
    Teammanager JO O17-1 Remco Jongerius 06-37 559 845 e-mail
    Trainer JO O16-1 Enzo Maria 06-52 717 204 e-mail
    Trainer JO O16-1 Jermain Bel 06-15 545 175 e-mail
    Trainer JO O14-1 Raymond Ling 06-13 931 895 e-mail
    Trainer JO O13-1 Richmond Bossman 06-57 257 302 e-mail
    Trainer JO O13-1 Jan den Broeder 06-40 831 338 e-mail
    Teammanager JO O13-1 Jan Wijngaard 06-53 707 597 e-mail
    Trainer JO O13-2 Arno Molly 06-22 460 797 e-mail
    Trainer JO O11-1 Bert Ariaans 06 13 887 874 e-mail
    Trainer JO O11-1 Geor Salome 06-84 788 870 e-mail
    Trainer O9-1 Raoul Deekman 06-10 405 894 e-mail
    Trainer O8-1 Cees Wulf 06-21 977 805 e-mail
    Trainer Mini’s Cees Wulf 06-21 977 805 e-mail
    Keeperstrainer O17 t/m O11 Sjors Duijnmeyer   e-mail
           
    Coördinator JO O13 t/m O17 Glenn Kartodimedjo 06-46 774 155 e-mail
    Coördinator JO O7 t/m O11 Raoul Deekman 06-10 405 894 e-mail
  • Zaal

    Contactpersoon Gerard Engelsma 06-49 676 643 e-mail
     
    Leider Zaal 1 Raymond Ling   e-mail
    Leider Zaal 2  Mike Rondaij   e-mail
           
    Website Ed Tokkie   e-mail
    Sponsor commissie Martin Eijlers   e-mail
    Kantine commissie Jan Jedema   e-mail
    Bouw commissie Theo Wennekus   e-mail
    Ledenadministratie Ineke Hofland   e-mail