• Programma deze week

    Datum TijdWedstrijdScheidsrechter
    21 mrt. 21:40JOS/W'graafsmeer zaal 2 - asv LEBO 9
    23 mrt. 15:00EVC 1 - JOS Watergraafsmeer 1P.G.M. (Paul) Oudijk
    23 mrt. 12:30WV-HEDW 7 - JOS Watergraafsmeer 2
    23 mrt. 14:30JOS Watergraafsmeer 3 - WV-HEDW 15
    23 mrt. 13:30Diemen sv. 5 - JOS Watergraafsmeer 4
    23 mrt. 12:15JOS Watergraafsmeer 5 - WV-HEDW 17
    23 mrt. 15:00GeuzenMiddenmeer 6 - JOS Watergraafsmeer 6
    23 mrt. 16:30Zeeburgia avv 6 - JOS Watergraafsmeer 8
    23 mrt. 12:30JOS Watergraafsmeer 10 - Arsenal ASV 9
    23 mrt. 10:30JOS Watergraafsmeer 11 - Sloterdijk avv. 4
    23 mrt. 14:30JOS Watergraafsmeer 35+1 - Badhoevedorp sc. 35+1
    23 mrt. 15:00Assendelft JO19-1 - JOS Watergraafsmeer JO19-1
    23 mrt. 10:00JOS Watergraafsmeer JO19-2 - Hees JO19-1
    23 mrt. 08:45JOS Watergraafsmeer JO15-1 - Argon JO15-2
    23 mrt. 10:45Breukelen FC JO14-1 - JOS Watergraafsmeer JO14-1
    23 mrt. 11:30SDZ JO12-3 - JOS Watergraafsmeer JO12-1
    23 mrt. 10:00Meer De sv. JO10-1 - JOS Watergraafsmeer JO10-1
    23 mrt. 08:45JOS Watergraafsmeer JO9-1 - Buiksloot dvc JO9-1
    24 mrt. 14:00AFC 34 1 - JOS WatergraafsmeerM. (Martijn) Bruggeling
    24 mrt. 12:00Fortuna Wormerveer sv 2 - JOS Watergraafsmeer 2mevr M. (Marijke) Steur
    24 mrt. 10:30Arsenal ASV 11 - JOS Watergraafsmeer 3
    24 mrt. 14:00Swift 9 - JOS Watergraafsmeer 4
    24 mrt. 14:00Meteoor De sv. 3 - JOS Watergraafsmeer 5
    24 mrt. 12:00TOS-Actief 4 - JOS Watergraafsmeer 6
    24 mrt. 12:00JOS Watergraafsmeer 45+1 - Monnickendam 45+1
  • Programma volgende week

    Datum TijdWedstrijdScheidsrechter
    25 mrt. 20:55Argon 2 - JOS/W'graafsmeer zaal 1A.M. (Andre) Abma
    28 mrt. 22:00JOS/W'graafsmeer zaal 1 - Meer De sv. 1M. (Mohamed) Makdan
    30 mrt. 12:30JOS Watergraafsmeer 3 - Arsenal ASV 7
    30 mrt. 12:30Dijk De asv 2 - JOS Watergraafsmeer 4
    30 mrt. 12:30JOS Watergraafsmeer 5 - Ouderkerk sv. 5
    30 mrt. 16:30JOS Watergraafsmeer 6 - Swift 12
    30 mrt. 14:30JOS Watergraafsmeer 8 - Wartburgia asv 5
    30 mrt. 14:30Sloterdijk avv. 5 - JOS Watergraafsmeer 10
    30 mrt. 16:30JOS Watergraafsmeer 11 - Argon 10
    30 mrt. 14:30JOS Watergraafsmeer 35+1 - Buitenveldert sc. 35+1
    30 mrt. 15:00Flevo JO19-1 - JOS Watergraafsmeer JO19-1J. (Johan) Tijsen
    30 mrt. 10:30JOS Watergraafsmeer JO19-2 - TOV JO19-2
    30 mrt. 10:00JOS Watergraafsmeer JO18-1 - KVVA JO18-1
    30 mrt. 11:30Graveland 's JO14-1 - JOS Watergraafsmeer JO14-1
    30 mrt. 08:45JOS Watergraafsmeer JO12-1 - Dijk De asv JO12-1
    30 mrt. 08:45JOS Watergraafsmeer JO10-1 - Diemen sv. JO10-3
    30 mrt. 09:00TABA afc JO9-2 - JOS Watergraafsmeer JO9-1
    31 mrt. 11:30Zeeburgia 2 - JOS/W'graafsmeer 2
    31 mrt. 14:00Purmersteijn - JOS Watergraafsmeer
    31 mrt. 11:30JOS Watergraafsmeer 3 - DRC 2
    31 mrt. 12:00Ankaraspor FC 3 - JOS Watergraafsmeer 4
    31 mrt. 14:30RAP sv. 4 - JOS Watergraafsmeer 5
    31 mrt. 14:30Meer De sv. 7 - JOS Watergraafsmeer 6
    31 mrt. 11:00EVC 45+1 - JOS Watergraafsmeer 45+1
    1 apr. 21:55Arsenal ASV 2 - JOS/W'graafsmeer zaal 2P.T.J. (Peter) Andre
  • Programma Periode

    Datum TijdWedstrijdScheidsrechter
    1 apr. 21:55Arsenal ASV 2 - JOS/W'graafsmeer zaal 2P.T.J. (Peter) Andre
    3 apr. 22:00RKAVIC 3 - JOS/W'graafsmeer zaal 1V.C.J. (Volkert) van Balen
    3 apr. 19:00JOS Watergraafsmeer JO19-2 - NVC JO19-2
    6 apr. 14:30JOS Watergraafsmeer 1 - Castricum FC 1
    6 apr. 12:00JOS Watergraafsmeer 2 - Ankaraspor FC 2
    6 apr. 17:30Zeeburgia avv 5 - JOS Watergraafsmeer 3
    6 apr. 12:30JOS Watergraafsmeer 4 - Ankaraspor FC 3
    6 apr. 10:30JOS Watergraafsmeer 5 - RAP sv. 9
    6 apr. 10:15JOS Watergraafsmeer 6 - Meer De sv. 8
    6 apr. 16:30JOS Watergraafsmeer 8 - RAP sv. 10
    6 apr. 14:30RAP sv. 8 - JOS Watergraafsmeer 10
    6 apr. 16:30JOS Watergraafsmeer 11 - RKAVIC 4
    6 apr. 14:30JOS Watergraafsmeer 35+1 - AFC 35+1
    6 apr. 14:45AFC 34 JO19-2 - JOS Watergraafsmeer JO19-1
    6 apr. 14:45Graveland 's JO19-2 - JOS Watergraafsmeer JO19-2
    6 apr. 12:00RCZ JO18-1 - JOS Watergraafsmeer JO18-1
    6 apr. 12:00Geinburgia sv. JO15-1 - JOS Watergraafsmeer JO15-1
    6 apr. 08:45Buitenboys sc. JO14-1 - JOS Watergraafsmeer JO14-1
    6 apr. 08:45JOS Watergraafsmeer JO12-1 - Swift JO12-1
    6 apr. 08:45JOS Watergraafsmeer JO10-1 - SDOB JO10-2
    6 apr. 09:00Vecht de JO9-2 - JOS Watergraafsmeer JO9-1
    7 apr. 14:00JOS Watergraafsmeer - Hoofddorp s.v. 1
    7 apr. 11:30JOS Watergraafsmeer 2 - Hoofddorp s.v. 2
    7 apr. 11:00JOS Watergraafsmeer 3 - Swift 11
    7 apr. 14:30JOS Watergraafsmeer 4 - Kampong 5
    7 apr. 14:30TABA afc 6 - JOS Watergraafsmeer 5
    7 apr. 11:30JOS Watergraafsmeer 6 - Fortius asv. 3
    7 apr. 13:00JOS Watergraafsmeer 45+1 - Dynamo 45+1