• 45+1

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Dammen, FritsOverige stafStandaard functie
    Kamps, Andre deOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    DagTijdVeld
    Donderdag20.30 - 22.00JOSWGM 2B
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden JOS Watergraafsmeer 45+1 (0605 Mannen 45+ Zondag 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSPT
    1Monnickendam 45+21442
    2Rijp (de) 45+21334
    3SDOB 45+11227
    4Graftdijk 45+11527
    5Dynamo 45+11626
    6Monnickendam 45+11519
    7JOS Watergraafsmeer 45+11518
    8EVC 45+11617
    9SDOB 45+21415
    10Purmerland 45+11515
    11Rijp (de) 45+1145
    12Abcoude fc 45+1114
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Na de 1e wedstrijd te hebben gewonnen, ging de 2e met maar liefst 10 - 4 verloren. Als je na gaat dat we maar 2 x 30 minuten spelen, is dat elke 6 minuten een tegengoal. Dat lijkt me aanleiding om de defensie eens kritisch tegen het licht te houden. Daar is nog wel wat winst te halen, lijkt mij. [...]

    Read more