• 45+1

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Dammen, FritsOverige stafStandaard functie
    Kamps, Andre deOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    DagTijdVeld
    Donderdag20.30 - 22.00JOSWGM 2B
  • Programma

    DatumTijdWedstrijd
    1 mrt.11:00EVC 45+1 - JOS Watergraafsmeer 45+1
    8 mrt.13:00JOS Watergraafsmeer 45+1 - Monnickendam 45+1
    15 mrt.12:00Monnickendam 45+2 - JOS Watergraafsmeer 45+1
  • Poulestanden JOS Watergraafsmeer 45+1 (0605 Mannen 45+ Zondag 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSPT
    1Monnickendam 45+21339
    2Rijp (de) 45+21128
    3Dynamo 45+11426
    4SDOB 45+11124
    5Graftdijk 45+11424
    6JOS Watergraafsmeer 45+11318
    7Monnickendam 45+11416
    8SDOB 45+21315
    9Purmerland 45+11312
    10EVC 45+11411
    11Rijp (de) 45+1125
    12Abcoude fc 45+1104
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Na de 1e wedstrijd te hebben gewonnen, ging de 2e met maar liefst 10 - 4 verloren. Als je na gaat dat we maar 2 x 30 minuten spelen, is dat elke 6 minuten een tegengoal. Dat lijkt me aanleiding om de defensie eens kritisch tegen het licht te houden. Daar is nog wel wat winst te halen, lijkt mij. [...]

    Read more