• 45+1

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Dammen, FritsOverige stafStandaard functie
    Kamps, Andre deOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    DagTijdVeld
    Donderdag20.30 - 22.00JOSWGM 2B
  • Programma

    DatumTijdWedstrijd
    26 jan.10:30Rijp (de) 45+1 - JOS Watergraafsmeer 45+1
    2 feb.13:00JOS Watergraafsmeer 45+1 - Graftdijk 45+1
    9 feb.11:00EVC 45+1 - JOS Watergraafsmeer 45+1
  • Poulestanden JOS Watergraafsmeer 45+1 (0605 Mannen 45+ Zondag 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSPT
    1Monnickendam 45+21133
    2Rijp (de) 45+21028
    3Dynamo 45+11222
    4SDOB 45+1921
    5JOS Watergraafsmeer 45+11118
    6Graftdijk 45+11115
    7Monnickendam 45+11213
    8SDOB 45+21112
    9Purmerland 45+11011
    10EVC 45+11210
    11Abcoude fc 45+194
    12Rijp (de) 45+1101
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    19 jan.JOS Watergraafsmeer 45+1 - SDOB 45+29 - 0
  • Wedstrijdverslagen

    Na de 1e wedstrijd te hebben gewonnen, ging de 2e met maar liefst 10 - 4 verloren. Als je na gaat dat we maar 2 x 30 minuten spelen, is dat elke 6 minuten een tegengoal. Dat lijkt me aanleiding om de defensie eens kritisch tegen het licht te houden. Daar is nog wel wat winst te halen, lijkt mij. [...]

    Read more