• 2

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Aanzi, AhmedTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Baars, JanOverige stafTeammanager
    Dammen, FritsOverige stafStandaard functie
    Hofland, InekeOverige stafStandaard functie
    Klerk, Frans deTechnische stafAss.-trainer/coach
    Semmoh, RayTechnische stafTrainer
    Tokkie, EdOverige stafStandaard functie
    Vonk, JeroenOverige stafStandaard functie
    Zoutberg, FransOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    DagTijdVeld
    Dinsdag19.00 - 20.30JOSWGM 1B
    Donderdag19.30 - 21.00JOSWGM 2B
  • Programma

    DatumTijdWedstrijd
    17 nov.11:00JOS Watergraafsmeer 2 - Kolping Boys 2
    24 nov.11:00SDO 2 - JOS Watergraafsmeer 2
    1 dec.11:30JOS Watergraafsmeer 2 - Velsen Rkvv 2
    8 dec.12:00Purmersteijn 2 - JOS Watergraafsmeer 2
    15 dec.11:30JOS Watergraafsmeer 2 - Koninklijke HFC 2
  • Poulestanden JOS Watergraafsmeer 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSPT
    1DEM (RKVV) 2824
    2Hercules 2817
    3Kampong 2814
    4Koninklijke HFC 2814
    5AFC 2813
    6Soest SO 2813
    7ADO '20 2810
    8JOS Watergraafsmeer 2810
    9Hoogland 2810
    10Hoofddorp s.v. 2810
    11Velsen Rkvv 288
    12Purmersteijn 286
    13FC Uitgeest 286
    14SDO 284

    Poulestanden JOS Watergraafsmeer 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSPT
    1JOS Watergraafsmeer 237
    2Diemen sv. 236
    3Zeeburgia avv 234
    4Meer De sv. 230

    Poulestanden JOS Watergraafsmeer 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSPT
    1JOS Watergraafsmeer 213
    2AFC 410

    Poulestanden JOS Watergraafsmeer 2 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSPT
    1JOS Watergraafsmeer 200
    2Kolping Boys 200
  • Periodestand 1

    PositieTeamGSPT
    1DEM (RKVV) 2824
    2Hercules 2817
    3Kampong 2814
    4Koninklijke HFC 2814
    5AFC 2813
    6Soest SO 2813
    7ADO '20 2810
    8JOS Watergraafsmeer 2810
    9Hoogland 2810
    10Hoofddorp s.v. 2810
    11Velsen Rkvv 288
    12Purmersteijn 286
    13FC Uitgeest 286
    14SDO 284
  • Periodestand 2

    PositieTeamGSPT
    1ADO '20 200
    2AFC 200
    3DEM (RKVV) 200
    4FC Uitgeest 200
    5Hercules 200
    6Hoofddorp s.v. 200
    7Hoogland 200
    8JOS Watergraafsmeer 200
    9Kampong 200
    10Koninklijke HFC 200
    11Purmersteijn 200
    12SDO 200
    13Soest SO 200
    14Velsen Rkvv 200
  • Periodestand 3

    PositieTeamGSPT
    1ADO '20 200
    2AFC 200
    3DEM (RKVV) 200
    4FC Uitgeest 200
    5Hercules 200
    6Hoofddorp s.v. 200
    7Hoogland 200
    8JOS Watergraafsmeer 200
    9Kampong 200
    10Koninklijke HFC 200
    11Purmersteijn 200
    12SDO 200
    13Soest SO 200
    14Velsen Rkvv 200
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    10 nov.JOS Watergraafsmeer 2 - AFC 23 - 1
    3 nov.JOS Watergraafsmeer 2 - Hercules 22 - 3
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.