• 2

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Baars, JanOverige stafStandaard functie
    Baars, JanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Bosch, Cor tenTechnische stafTrainer/coach
    Hofland, InekeOverige stafStandaard functie
    Klerk, Frans deTechnische stafAss.-trainer/coach
    Semmoh, RayTechnische stafAss.-trainer/coach
    Tokkie, EdOverige stafStandaard functie
    Vonk, JeroenOverige stafStandaard functie
  • Trainingsschema

    DagTijdVeld
    Maandag20.00 uurJOSWGM 1B
    Dinsdag19.00 uurJOSWGM 1B
    Donderdag19.30 uurJOSWGM 2B
  • Programma

    DatumTijdWedstrijd
    24 mrt.12:00Fortuna Wormerveer sv 2 - JOS Watergraafsmeer 2
    7 apr.11:30JOS Watergraafsmeer 2 - Hoofddorp s.v. 2
    14 apr.14:30Hercules 2 - JOS Watergraafsmeer 2
    22 apr.11:30JOS Watergraafsmeer 2 - DEM (RKVV) 2
  • Poulestanden JOS Watergraafsmeer 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSPT
    1Koninklijke HFC 21846
    2JOS Watergraafsmeer 21939
    3Kampong 21938
    4DEM (RKVV) 21934
    5AFC 21932
    6ADO '20 21931
    7Hoogland 21926
    8Hercules 21922
    9FC Uitgeest 21921
    10SDO 21920
    11Purmersteijn 21918
    12DCG Rksv 21917
    13Fortuna Wormerveer sv 21814
    14Hoofddorp s.v. 21913

    Poulestanden JOS Watergraafsmeer 2 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSPT
    1JOS Watergraafsmeer 236
    2TABA afc 134
    3Meer De sv. 134
    4VV De Dreef 133

    Poulestanden JOS Watergraafsmeer 2 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSPT
    1DCG Rksv 113
    2JOS Watergraafsmeer 213
    3Velsen Rkvv 113
    4Waterwijk asc 113
    5AFC 113
    6Stormvogels ijvv 113
    7HBC 113
    8JOS Watergraafsmeer13
    9DSOV 113
    10Hoofddorp s.v. 113
    11Almere FC 113
    12Koninklijke HFC 213
    13Abcoude fc 113
    14HBOK 113
    15Pancratius Rksv 113
    16United sv/DAVO 113
    17VSV 113
    18Zandvoort s.v. 113
    19Wartburgia asv 113
    20ZSGOWMS 113
    21OSV 113
    22IJmuiden vv. 110
    23Nieuw West United SV 110
    24TOG 110
    25Swift10
    26Alliance '22 sv. 110
    27Atletico Club Amsterdam 110
    28Buiksloot dvc 110
    29Buitenboys sc. 110
    30Sporting Martinus 110
    31WV-HEDW 210
    32Pancratius Rksv 110
    33VVC fc 110
    34DWS afc 110
    35ZCFC 110
    36Fortius asv. 110
    37VEW 110
    38SDZ 110
    39Koninklijke HFC 110
    40RODA '23 Rksv 110
    41VVA/Spartaan 110
    42CTO '70 vv 110

    Poulestanden JOS Watergraafsmeer 2 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSPT
    1Zwaluwen 30 HCSV 113
    2HBC 113
    3JOS Watergraafsmeer13
    4Koninklijke HFC 213
    5Waterwijk asc 113
    6Almere FC 113
    7DHSC 113
    8AFC 113
    9Kampong 113
    10ODIN 59 213
    11Purmersteijn 113
    12Scherpenzeel 113
    13SVA 113
    14Zuidvogels HSV De 113
    15Maarssen 113
    16Fortuna Wormerv.13
    17Huizen 113
    18Zandvoort s.v. 113
    19Hollandia T 113
    20Limmen 113
    21Bilt De FC 113
    22Altius 113
    23Hoofddorp s.v. 113
    24Kennemers (de) 113
    25SDO13
    26SVL 113
    27DEM13
    28Grasshoppers 113
    29Kolping Boys 113
    30Velsen Rkvv 113
    31Argon 113
    32Pancratius Rksv 113
    33Meern De13
    34Purmersteijn13
    35Jonathan 110
    36DCG Rksv 110
    37KFC 110
    38DSOV 110
    39Assendelft 110
    40OSV 110
    41SCH '44 110
    42Vitesse 22 110
    43Zwaluwen Utrecht '11 110
    44Abcoude fc 110
    45JOS Watergraafsmeer 210
    46KDO sv 110
    47Roda '46 110
    48Hoogland10
    49APWC 110
    50Hooglanderveen 110
    51Meervogels 31 110
    52IVV 110
    53ZSGOWMS 110
    54DWOW 110
    55Elinkwijk 110
    56HMS 110
    57LSVV 110
    58Stormvogels ijvv 110
    59VVZA 110
    60Wartburgia asv 110
    61VSV 110
    62V.V. Bergen 110
    63DWSV 110
    64RKAV Volendam10
    65Loosdrecht 110
    66Beemster 110
    67United sv/DAVO 110
    68HBOK 110
  • Periodestand 1

    PositieTeamGSPT
    1Kampong 2822
    2DEM (RKVV) 2820
    3AFC 2819
    4Koninklijke HFC 2716
    5JOS Watergraafsmeer 2816
    6Hoogland 2810
    7ADO '20 289
    8Fortuna Wormerveer sv 277
    9Purmersteijn 287
    10SDO 286
    11Hercules 286
    12FC Uitgeest 286
    13Hoofddorp s.v. 286
    14DCG Rksv 284
  • Periodestand 2

    PositieTeamGSPT
    1Koninklijke HFC 2924
    2ADO '20 2921
    3JOS Watergraafsmeer 2917
    4Kampong 2915
    5SDO 2914
    6DEM (RKVV) 2913
    7AFC 2913
    8Hoogland 2913
    9Hercules 2910
    10FC Uitgeest 299
    11Purmersteijn 298
    12Fortuna Wormerveer sv 297
    13DCG Rksv 297
    14Hoofddorp s.v. 296
  • Periodestand 3

    PositieTeamGSPT
    1JOS Watergraafsmeer 226
    2DCG Rksv 226
    3Koninklijke HFC 226
    4FC Uitgeest 226
    5Hercules 226
    6Hoogland 223
    7Purmersteijn 223
    8DEM (RKVV) 221
    9Kampong 221
    10Hoofddorp s.v. 221
    11ADO '20 221
    12AFC 220
    13Fortuna Wormerveer sv 220
    14SDO 220
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    17 mrt.JOS Watergraafsmeer 2 - ADO '20 26 - 1
    10 mrt.Purmersteijn 2 - JOS Watergraafsmeer 21 - 2
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.