• 2

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Aanzi, AhmedTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Baars, JanOverige stafTeammanager
    Dammen, FritsOverige stafStandaard functie
    Hofland, InekeOverige stafStandaard functie
    Klerk, Frans deTechnische stafAss.-trainer/coach
    Semmoh, RayTechnische stafTrainer
    Tokkie, EdOverige stafStandaard functie
    Zoutberg, FransOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    DagTijdVeld
    Dinsdag19.00 - 20.30JOSWGM 1B
    Donderdag19.30 - 21.00JOSWGM 2B
  • Programma

    DatumTijdWedstrijd
    22 sep.12:00Hoogland 2 - JOS Watergraafsmeer 2
    29 sep.11:30JOS Watergraafsmeer 2 - Kampong 2
    6 okt.11:00ADO '20 2 - JOS Watergraafsmeer 2
    13 okt.11:30JOS Watergraafsmeer 2 - FC Uitgeest 2
    20 okt.11:00Soest SO 2 - JOS Watergraafsmeer 2
  • Poulestanden JOS Watergraafsmeer 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSPT
    1JOS Watergraafsmeer 237
    2Diemen sv. 236
    3Zeeburgia avv 234
    4Meer De sv. 230

    Poulestanden JOS Watergraafsmeer 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSPT
    1ADO '20 200
    2AFC 200
    3DEM (RKVV) 200
    4Hercules 200
    5Hoofddorp s.v. 200
    6Hoogland 200
    7JOS Watergraafsmeer 200
    8Kampong 200
    9Koninklijke HFC 200
    10Purmersteijn 200
    11SDO 200
    12Soest SO 200
    13FC Uitgeest 200
    14Velsen Rkvv 200
  • Periodestand 1

    PositieTeamGSPT
    1ADO '20 200
    2AFC 200
    3DEM (RKVV) 200
    4FC Uitgeest 200
    5Hercules 200
    6Hoofddorp s.v. 200
    7Hoogland 200
    8JOS Watergraafsmeer 200
    9Kampong 200
    10Koninklijke HFC 200
    11Purmersteijn 200
    12SDO 200
    13Soest SO 200
    14Velsen Rkvv 200
  • Periodestand 2

    PositieTeamGSPT
    1ADO '20 200
    2AFC 200
    3DEM (RKVV) 200
    4FC Uitgeest 200
    5Hercules 200
    6Hoofddorp s.v. 200
    7Hoogland 200
    8JOS Watergraafsmeer 200
    9Kampong 200
    10Koninklijke HFC 200
    11Purmersteijn 200
    12SDO 200
    13Soest SO 200
    14Velsen Rkvv 200
  • Periodestand 3

    PositieTeamGSPT
    1ADO '20 200
    2AFC 200
    3DEM (RKVV) 200
    4FC Uitgeest 200
    5Hercules 200
    6Hoofddorp s.v. 200
    7Hoogland 200
    8JOS Watergraafsmeer 200
    9Kampong 200
    10Koninklijke HFC 200
    11Purmersteijn 200
    12SDO 200
    13Soest SO 200
    14Velsen Rkvv 200
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    15 sep.Diemen sv. 2 - JOS Watergraafsmeer 22 - 4
    8 sep.JOS Watergraafsmeer 2 - Meer De sv. 24 - 2
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.