• 1

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Etsouli, HatimOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumTijdWedstrijd
    25 mrt.20:55Argon 2 - JOS/W'graafsmeer zaal 1
    28 mrt.22:00JOS/W'graafsmeer zaal 1 - Meer De sv. 1
    3 apr.22:00RKAVIC 3 - JOS/W'graafsmeer zaal 1
    10 apr.22:00AZV (Amstelveen) 1 - JOS/W'graafsmeer zaal 1
    17 apr.20:10KDO sv 2 - JOS/W'graafsmeer zaal 1
  • Poulestanden JOS/W'graafsmeer zaal 1 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSPT
    1JOS/W'graafsmeer zaal 100

    Poulestanden JOS/W'graafsmeer zaal 1 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSPT
    1JOS/W'graafsmeer zaal 113
    2Zeeburgia avv 710

    Poulestanden JOS/W'graafsmeer zaal 1 (B6030 Mannen Zaal beker recreatie 3e ronde)

    PositieTeamGSPT
    1TOB Rksv 813
    2RKAVIC 713
    3Zwaluwen Utrecht '11 913
    4ABN AMRO z.v.c. 200
    5Amstelveen/Heemraad 100
    6Arsenal ASV 600
    7AZV (Amstelveen) 100
    8DCG Rksv 500
    9DCG Rksv 1000
    10DCG Rksv 300
    11DEVO'58 500
    12DEVO'58 200
    13Dijk De asv 100
    14DIOS sv. 300
    15DIOS sv. 200
    16DSS 100
    17DVS Haarlem 400
    18DVVA csv. 400
    19DVVA csv. 500
    20Etyfoor 400
    21Exstudiantes Amsterdam 400
    22Exstudiantes Amsterdam 300
    23Exstudiantes Amsterdam 600
    24GeuzenMiddenmeer 100
    25Golden Stars FC 300
    26Golden Stars FC 1200
    27Hillegom sv 300
    28Hillegom sv 100
    29Hovocubo 500
    30JOS/W'graafsmeer zaal 100
    31KDO sv 400
    32Meer De sv. 100
    33Nautilus afc 100
    34Olympia Haarlem 100
    35Olympia Haarlem 1100
    36Olympia Haarlem 200
    37Olympia Haarlem 1000
    38Os Lusitanos 600
    39Parkstad SV 500
    40Real Sranang sv. 300
    41RKAVIC 400
    42RKAVIC 1000
    43RKAVIC 300
    44RKAVIC 1100
    45RKAVIC 1600
    46RKDES 300
    47TOB Rksv 1200
    48TOB Rksv 1300
    49TOB Rksv 600
    50Vedette zvv / De Remise 800
    51Vedette zvv / De Remise 700
    52Ziekenhuis Amstelveen zvv/Borstpoli 300
    53Zaalvoetbal Onze Gezellen 800
    54Exstudiantes Utrecht 710
    55KDO sv 510
    56Olympia Haarlem 510

    Poulestanden JOS/W'graafsmeer zaal 1 (B6040 Mannen Zaal beker recreatie 4e ronde)

    PositieTeamGSPT
    1Exstudiantes Amsterdam 613
    2Hovocubo 513
    3RKAVIC 1613
    4JOS/W'graafsmeer zaal 113
    5Etyfoor 413
    6Vedette zvv / De Remise 813
    7Arsenal ASV 613
    8DCG Rksv 313
    9DCG Rksv 1013
    10TOB Rksv 613
    11ABN AMRO z.v.c. 213
    12Golden Stars FC 313
    13Olympia Haarlem 213
    14Golden Stars FC 1213
    15DEVO'58 513
    16RKAVIC 313
    17TOB Rksv 513
    18Vedette zvv / De Remise 713
    19Nautilus afc 113
    20Os Lusitanos 613
    21DCG Rksv 513
    22DIOS sv. 213
    23Meer De sv. 113
    24RKAVIC 713
    25Hillegom sv 113
    26Zaalvoetbal Onze Gezellen 811
    27TOB Rksv 811
    28Exstudiantes Amsterdam 400
    29AZV (Amstelveen) 110
    30Olympia Haarlem 1110
    31DVS Haarlem 410
    32DVVA csv. 410
    33TOB Rksv 1210
    34Ziekenhuis Amstelveen zvv/Borstpoli 310
    35RKAVIC 1110
    36Hillegom sv 310
    37DIOS sv. 310
    38DEVO'58 210
    39Olympia Haarlem 1010
    40Zuidvogels HSV De 110
    41TOB Rksv 1310
    42Real Sranang sv. 310
    43RKDES 310
    44Parkstad SV 510
    45RKAVIC 1010
    46DVVA csv. 510
    47KDO sv 410
    48GeuzenMiddenmeer 110
    49RKAVIC 410
    50Dijk De asv 110
    51Exstudiantes Amsterdam 310
    52DSS 110
    53Amstelveen/Heemraad 110

    Poulestanden JOS/W'graafsmeer zaal 1 (B6050 Mannen Zaal beker recreatie 5e ronde)

    PositieTeamGSPT
    1ABN AMRO z.v.c. 200
    2Arsenal ASV 600
    3AZV (Akersloot) JO19-100
    4V.V. Bergen 100
    5Brederodes 300
    6DCG Rksv 500
    7DCG Rksv 1000
    8DCG Rksv 300
    9Delta Sports '95 FC 600
    10Delta Sports '95 FC 300
    11DESTO 300
    12DEVO'58 500
    13DIOS sv. 200
    14Etyfoor 400
    15EVC 100
    16Exstudiantes Amsterdam 400
    17Exstudiantes Amsterdam 600
    18Golden Stars FC 1200
    19Golden Stars FC 300
    20Graveland 's 200
    21Haddekik FC 100
    22Hercules 300
    23Hercules 200
    24Hercules 700
    25Hertha 200
    26Hillegom sv 100
    27Hovocubo 500
    28JOS/W'graafsmeer zaal 100
    29Koedijk 100
    30Maarssen 100
    31Meer De sv. 100
    32Nautilus afc 100
    33Olympia Haarlem 200
    34Os Lusitanos 600
    35OSM '75 200
    36Plank de 300
    37RKAVIC 300
    38RKAVIC 1600
    39RKAVIC 700
    40SCH '44 600
    41SCH '44 100
    42Spakenburg 800
    43SVW 27 200
    44TOB Rksv 500
    45TOB Rksv 600
    46Tornado JO19-100
    47Twisk TSV 100
    48Vedette zvv / De Remise 700
    49Vedette zvv / De Remise 800
    50Volendam ZVV 700
    51Vreeswijk 100
    52VVU Ardahanspor 200
    53Wapen van Grootebroek 100
    54Wognum Nicols 300
    55Zaalvoetbal Onze Gezellen 800
    56ZVVN 77 200
    57ZVVO Sandow 300
    58ZVVO Sandow 1400
    59ZVVO Sandow 400
    60Zwaluwen Utrecht '11 1900
    61Zwaluwen Utrecht '11 200
    62Zwaluwen Utrecht '11 900
    63Zwaluwen Utrecht '11 300
    64Zwaluwen Utrecht '11 2000

    Poulestanden JOS/W'graafsmeer zaal 1 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSPT
    1JOS/W'graafsmeer zaal 12153
    2KDO sv 22052
    3Argon 22042
    4Plein83 171740
    5Victoria 11939
    6AZV (Amstelveen) 12338
    7RKAVIC 32133
    8Golden Stars FC 62223
    9APGS 12021
    10RKDES 31718
    11Etyfoor 22217
    12DEVO'58 32216
    13Maccabi 12215
    14RKDES 22212
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    18 mrt.JOS/W'graafsmeer zaal 1 - Maccabi 16 - 5
    15 mrt.RKDES 2 - JOS/W'graafsmeer zaal 11 - 6
    5 mrt.JOS/W'graafsmeer zaal 1 - RKDES 310 - 4