• 1

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Etsouli, HatimOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumTijdWedstrijd
    28 jan.21:05Golden Stars FC 6 - JOS/W'graafsmeer zaal 1
    11 feb.22:00JOS/W'graafsmeer zaal 1 - Victoria 1
    25 feb.22:00JOS/W'graafsmeer zaal 1 - Exstudiantes Amsterdam 3
  • Poulestanden JOS/W'graafsmeer zaal 1 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSPT
    1JOS/W'graafsmeer zaal 100

    Poulestanden JOS/W'graafsmeer zaal 1 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSPT
    1JOS/W'graafsmeer zaal 113
    2Zeeburgia avv 710

    Poulestanden JOS/W'graafsmeer zaal 1 (B6030 Mannen Zaal beker recreatie 3e ronde)

    PositieTeamGSPT
    1TOB Rksv 813
    2RKAVIC 713
    3Zwaluwen Utrecht '11 913
    4ABN AMRO z.v.c. 200
    5Amstelveen/Heemraad 100
    6Arsenal ASV 600
    7AZV (Amstelveen) 100
    8DCG Rksv 500
    9DCG Rksv 1000
    10DCG Rksv 300
    11DEVO'58 500
    12DEVO'58 200
    13Dijk De asv 100
    14DIOS sv. 300
    15DIOS sv. 200
    16DSS 100
    17DVS Haarlem 400
    18DVVA csv. 400
    19DVVA csv. 500
    20Etyfoor 400
    21Exstudiantes Amsterdam 400
    22Exstudiantes Amsterdam 300
    23Exstudiantes Amsterdam 600
    24GeuzenMiddenmeer 100
    25Golden Stars FC 300
    26Golden Stars FC 1200
    27Hillegom sv 300
    28Hillegom sv 100
    29Hovocubo 500
    30JOS/W'graafsmeer zaal 100
    31KDO sv 400
    32Meer De sv. 100
    33Nautilus afc 100
    34Olympia Haarlem 100
    35Olympia Haarlem 1100
    36Olympia Haarlem 200
    37Olympia Haarlem 1000
    38Os Lusitanos 600
    39Parkstad SV 500
    40Real Sranang sv. 300
    41RKAVIC 400
    42RKAVIC 1000
    43RKAVIC 300
    44RKAVIC 1100
    45RKAVIC 1600
    46RKDES 300
    47TOB Rksv 1200
    48TOB Rksv 1300
    49TOB Rksv 600
    50Vedette zvv / De Remise 800
    51Vedette zvv / De Remise 700
    52Ziekenhuis Amstelveen zvv/Borstpoli 300
    53Zaalvoetbal Onze Gezellen 800
    54Exstudiantes Utrecht 710
    55KDO sv 510
    56Olympia Haarlem 510

    Poulestanden JOS/W'graafsmeer zaal 1 (B6040 Mannen Zaal beker recreatie 4e ronde)

    PositieTeamGSPT
    1ABN AMRO z.v.c. 200
    2Amstelveen/Heemraad 100
    3Arsenal ASV 600
    4AZV (Amstelveen) 100
    5DCG Rksv 1000
    6DCG Rksv 300
    7DCG Rksv 500
    8DEVO'58 200
    9DEVO'58 500
    10Dijk De asv 100
    11DIOS sv. 200
    12DIOS sv. 300
    13DSS 100
    14DVS Haarlem 400
    15DVVA csv. 500
    16DVVA csv. 400
    17Etyfoor 400
    18Exstudiantes Amsterdam 600
    19Exstudiantes Amsterdam 400
    20Exstudiantes Amsterdam 300
    21GeuzenMiddenmeer 100
    22Golden Stars FC 1200
    23Golden Stars FC 300
    24Hillegom sv 100
    25Hillegom sv 300
    26Hovocubo 500
    27JOS/W'graafsmeer zaal 100
    28KDO sv 400
    29Meer De sv. 100
    30Nautilus afc 100
    31Olympia Haarlem 100
    32Olympia Haarlem 1000
    33Olympia Haarlem 1100
    34Olympia Haarlem 200
    35Os Lusitanos 600
    36Parkstad SV 500
    37Real Sranang sv. 300
    38RKAVIC 1000
    39RKAVIC 400
    40RKAVIC 1600
    41RKAVIC 300
    42RKAVIC 700
    43RKAVIC 1100
    44RKDES 300
    45TOB Rksv 800
    46TOB Rksv 1300
    47TOB Rksv 1200
    48TOB Rksv 600
    49TOB Rksv 500
    50Vedette zvv / De Remise 700
    51Vedette zvv / De Remise 800
    52Ziekenhuis Amstelveen zvv/Borstpoli 300
    53Zaalvoetbal Onze Gezellen 800
    54Zuidvogels HSV De 100

    Poulestanden JOS/W'graafsmeer zaal 1 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSPT
    1JOS/W'graafsmeer zaal 11640
    2KDO sv 21437
    3Argon 21332
    4Victoria 11431
    5RKAVIC 31520
    6Plein83 171019
    7AZV (Amstelveen) 11519
    8Golden Stars FC 61619
    9APGS 11518
    10DEVO'58 31516
    11Maccabi 11512
    12RKDES 31011
    13Etyfoor 2148
    14RKDES 2144
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    21 jan.JOS/W'graafsmeer zaal 1 - APGS 12 - 3
    14 jan.JOS/W'graafsmeer zaal 1 - KDO sv 25 - 3