• 1

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Dammen, FritsOverige stafTeammanager
    Pel, RichardTechnische stafTrainer/coach
    Smit, RichardTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    DagTijdVeld
    Dinsdag20.00 uurJOSWGM 1A
    Donderdag20.30 uurJOSWGM 2A
  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechter
    26 jan. 14:30Purmersteijn 1 - JOS Watergraafsmeer 1G.A. (Guus) Smith
    2 feb. 14:30JOS Watergraafsmeer 1 - Sporting Andijk 1S. (Sjoerd) Verkleij
    9 feb. 14:30JOS Watergraafsmeer 1 - Wartburgia asv 1
    16 feb. 14:30Kadoelen sv. 1 - JOS Watergraafsmeer 1
  • Poulestanden JOS Watergraafsmeer 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSPT
    1CTO '70 vv 139
    2JOS Watergraafsmeer 136
    3Diemen sv. 133
    4TABA afc 130

    Poulestanden JOS Watergraafsmeer 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSPT
    1HBOK 11330
    2Castricum FC 11329
    3Purmersteijn 11228
    4Wartburgia asv 11225
    5EVC 11323
    6Dijk De asv 11321
    7Reiger Boys 11321
    8JOS Watergraafsmeer 11318
    9Sporting Andijk 11315
    10ZCFC 11314
    11Buiksloot dvc 11313
    12HCSC 11310
    13Kadoelen sv. 1138
    14PSZ 1130
  • Periodestand 1

    PositieTeamGSPT
    1Purmersteijn 1819
    2Castricum FC 1818
    3HBOK 1817
    4Wartburgia asv 1815
    5JOS Watergraafsmeer 1814
    6Reiger Boys 1814
    7EVC 1813
    8Dijk De asv 1811
    9ZCFC 1811
    10Sporting Andijk 189
    11Buiksloot dvc 187
    12Kadoelen sv. 185
    13HCSC 184
    14PSZ 180
  • Periodestand 2

    PositieTeamGSPT
    1HBOK 1513
    2Castricum FC 1511
    3Wartburgia asv 1410
    4EVC 1510
    5Dijk De asv 1510
    6Purmersteijn 149
    7Reiger Boys 157
    8Buiksloot dvc 156
    9HCSC 156
    10Sporting Andijk 156
    11JOS Watergraafsmeer 154
    12ZCFC 153
    13Kadoelen sv. 153
    14PSZ 150
  • Periodestand 3

    PositieTeamGSPT
    1Buiksloot dvc 100
    2Castricum FC 100
    3Dijk De asv 100
    4EVC 100
    5HBOK 100
    6HCSC 100
    7JOS Watergraafsmeer 100
    8Kadoelen sv. 100
    9PSZ 100
    10Purmersteijn 100
    11Reiger Boys 100
    12Sporting Andijk 100
    13Wartburgia asv 100
    14ZCFC 100
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    19 jan.JOS Watergraafsmeer 1 - EVC 12 - 2
  • Wedstrijdverslagen

    De wedstrijd van joswgm tegen degradant uit de 2e klasse de Vecht was er een om je vingers bij af te likken van de thuisclub. De gasten mochten in het begin van de wedstrijd de bal achterin rondspelen,maar zodra deze de diepte in werd gespeeld werden nagenoeg alle duels gewonnen door de spelers van [...]

    Read more

    AH ’78 gelukkigste in eerste competitiewedstrijd. Op een zeer moeilijk en stroperig bespeelbare grasmat in het Huizer stadspark begonnen beide ploegen vol goede moed aan de 1ewedstrijd in het nieuwe seizoen.                         [...]

    Read more