• Programma deze week

    DatumTijdWedstrijdScheidsrechter
    25 nov.14:30Meer De sv. 1 - JOS Watergraafsmeer 1P. (Pieter) Ambachtsheer
    25 nov.14:00VVGA 2 - JOS Watergraafsmeer 2
    25 nov.12:30Buitenboys sc. 2 - JOS Watergraafsmeer 3Osinga, M. (Martin)
    25 nov.12:45JOS Watergraafsmeer 4 - Hertha 3
    25 nov.14:30JOS Watergraafsmeer 5 - TOS-Actief 3
    25 nov.12:15WV-HEDW 15 - JOS Watergraafsmeer 6
    25 nov.16:45Meer De sv. 7 - JOS Watergraafsmeer 8
    25 nov.12:15JOS Watergraafsmeer 10 - Wartburgia asv 6
    25 nov.17:15Zeeburgia avv 8 - JOS Watergraafsmeer 11Gomes, J.M.J. (Jechen)
    25 nov.15:00JOS Watergraafsmeer 35+1 - OFC 35+1
    25 nov.10:45JOS Watergraafsmeer JO17-1 - SDZ JO17-1I. (Irfan) Bayrak
    25 nov.10:15JOS Watergraafsmeer JO16-1 - Legmeervogels JO16-1
    25 nov.08:45JOS Watergraafsmeer JO14-1 - SVA JO14-1
    25 nov.08:45AFC JO13-4 - JOS Watergraafsmeer JO13-2
    25 nov.08:45JOS Watergraafsmeer JO11-1 - OFC JO11-2
    25 nov.08:30OFC JO9-3 - JOS Watergraafsmeer JO9-1
    25 nov.08:45JOS Watergraafsmeer JO8-1 - Diemen sv. JO8-4
    26 nov.14:00Legmeervogels 1 - JOS Watergraafsmeer 1J.J. (Juroen) Koene
    26 nov.12:00Legmeervogels 2 - JOS Watergraafsmeer 2H.J.B. (Bram) Has
    26 nov.14:00WV-HEDW 4 - JOS Watergraafsmeer 3
    26 nov.16:00Arsenal ASV 7 - JOS Watergraafsmeer 4
    27 nov.22:00JOS/W'graafsmeer zaal 1 - RKAVIC 2M. (Mohamed) Makdan
  • Programma volgende week

    DatumTijdWedstrijdScheidsrechter
    2 dec.14:30JOS Watergraafsmeer 1 - Altius 1G.A. (Glenn) Janson
    2 dec.12:00JOS Watergraafsmeer 2 - Meer De sv. 2
    2 dec.12:00JOS Watergraafsmeer 3 - HBOK 2
    2 dec.10:30Overamstel sc. 2 - JOS Watergraafsmeer 4
    2 dec.12:30Fortius asv. 5 - JOS Watergraafsmeer 5
    2 dec.16:30JOS Watergraafsmeer 6 - VVGA 3
    2 dec.16:30JOS Watergraafsmeer 8 - VVC fc 6
    2 dec.12:00RAP sv. 6 - JOS Watergraafsmeer 10
    2 dec.12:00RKAVIC 6 - JOS Watergraafsmeer 11
    2 dec.14:30JOS Watergraafsmeer 35+1 - RCZ 35+1
    2 dec.11:30AS'80 JO17-1 - JOS Watergraafsmeer JO17-1D. (Damian) Strunk
    2 dec.12:00VVC fc JO16-1 - JOS Watergraafsmeer JO16-1
    2 dec.11:30KFC JO14-2 - JOS Watergraafsmeer JO14-1
    2 dec.10:00Buitenveldert sc. JO13-2 - JOS Watergraafsmeer JO13-1
    2 dec.10:00JOS Watergraafsmeer JO13-2 - Meer De sv. JO13-1
    2 dec.09:00TOS-Actief JO11-3 - JOS Watergraafsmeer JO11-1
    2 dec.10:00JOS Watergraafsmeer JO9-1 - Sporting Martinus JO9-5
    2 dec.09:00GeuzenMiddenmeer JO8-3 - JOS Watergraafsmeer JO8-1
    3 dec.14:00JOS Watergraafsmeer 1 - Hoofddorp s.v. 1A. (Anrico) van den Hoed
    3 dec.11:30JOS Watergraafsmeer 2 - Hoofddorp s.v. 2M. (Martin) Nijs
    3 dec.14:30JOS Watergraafsmeer 3 - TABA afc 4
    3 dec.11:00JOS Watergraafsmeer 4 - Nieuw West United SV 7
    3 dec.13:00JOS Watergraafsmeer 45+1 - SDOB 45+1
    4 dec.20:00Ara Cora Kingdom 5 - JOS/W'graafsmeer zaal 1M. (Mohamed) Makdan
    7 dec.21:55JOS/W'graafsmeer zaal 2 - Legmeervogels 3K. (Kamal) el Hajjaji
  • Programma Periode

    DatumTijdWedstrijdScheidsrechter
    9 dec14:30Wartburgia asv 1 - JOS Watergraafsmeer 1
    9 dec11:30Wartburgia asv 2 - JOS Watergraafsmeer 2
    9 dec10:30DVVA csv. 6 - JOS Watergraafsmeer 3
    9 dec14:30JOS Watergraafsmeer 4 - Zeeburgia avv 2
    9 dec14:30JOS Watergraafsmeer 5 - WV-HEDW 11
    9 dec12:30CTO '70 vv 2 - JOS Watergraafsmeer 6
    9 dec15:00VVA/Spartaan 6 - JOS Watergraafsmeer 8
    9 dec12:30JOS Watergraafsmeer 10 - Zeeburgia avv 6
    9 dec16:30JOS Watergraafsmeer 11 - Abcoude fc 3
    9 dec14:30Sloterdijk avv. 35+1 - JOS Watergraafsmeer 35+1
    9 dec10:30JOS Watergraafsmeer JO17-1 - Wasmeer JO17-1
    9 dec10:15JOS Watergraafsmeer JO16-1 - SDO JO16-1
    9 dec08:45JOS Watergraafsmeer JO14-1 - Purmersteijn JO14-2
    9 dec12:15JOS Watergraafsmeer JO13-1 - Sporting Martinus JO13-1
    9 dec11:15GeuzenMiddenmeer JO13-1 - JOS Watergraafsmeer JO13-2
    9 dec08:45JOS Watergraafsmeer JO11-1 - Zeeburgia avv JO11-4
    9 dec09:30DCG Rksv JO9-3 - JOS Watergraafsmeer JO9-1
    9 dec08:45JOS Watergraafsmeer JO8-1 - DRC JO8-3
    10 dec14:00Assendelft 1 - JOS Watergraafsmeer 1
    10 dec11:00AFC 2 - JOS Watergraafsmeer 2
    10 dec13:45Zeeburgia avv 4 - JOS Watergraafsmeer 3
    10 dec11:15WV-HEDW 6 - JOS Watergraafsmeer 4
    11 dec22:00JOS/W'graafsmeer zaal 1 - Amstelglorie 1J.J. (Jacob) Passies
    13 dec22:00Ziekenhuis Amstelveen zvv/Borstpoli 2 - JOS/W'graafsmeer zaal 2A.S. (Ad) Menig