• 3

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Buitenhuis, ThijsOverige stafTeammanager
    Groot Antink, LucasOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Woensdag 20.30 uur veld 1A
  • Programma

    DatumTijdWedstrijd
    25 nov12:30Buitenboys sc. 2 - JOS Watergraafsmeer 3
    2 dec12:00JOS Watergraafsmeer 3 - HBOK 2
    9 dec10:30DVVA csv. 6 - JOS Watergraafsmeer 3
    16 dec14:30JOS Watergraafsmeer 3 - Fortius asv. 3
  • Poulestanden 3 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSPT
    1Wartburgia asv 223
    2AFC 323
    3JOS Watergraafsmeer 323

    Poulestanden 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSPT
    1DVVA csv. 6821
    2Fortius asv. 3612
    3AFC 6712
    4Buitenboys sc. 2812
    5SDO 2711
    6WV-HEDW 9610
    7HBOK 269
    8Swift 677
    9JOS Watergraafsmeer 355
    10Diemen sv. 275
    11GeuzenMiddenmeer 373
  • Periodestand 1

    PositieTeamGSPT
    1DVVA csv. 6821
    2Fortius asv. 3612
    3AFC 6712
    4Buitenboys sc. 2812
    5SDO 2711
    6WV-HEDW 9610
    7HBOK 269
    8Swift 677
    9JOS Watergraafsmeer 355
    10Diemen sv. 275
    11GeuzenMiddenmeer 373
  • Periodestand 2

    PositieTeamGSPT
    1AFC 600
    2Buitenboys sc. 200
    3Diemen sv. 200
    4DVVA csv. 600
    5Fortius asv. 300
    6GeuzenMiddenmeer 300
    7HBOK 200
    8JOS Watergraafsmeer 300
    9SDO 200
    10Swift 600
    11WV-HEDW 900
  • Periodestand 3

    PositieTeamGSPT
    1AFC 600
    2Buitenboys sc. 200
    3Diemen sv. 200
    4DVVA csv. 600
    5Fortius asv. 300
    6GeuzenMiddenmeer 300
    7HBOK 200
    8JOS Watergraafsmeer 300
    9SDO 200
    10Swift 600
    11WV-HEDW 900
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 nov.JOS Watergraafsmeer 3 - Robinhood s.v. 2 -
  • Team indeling

    NaamFoto
    Bouman, Jordi
    Bouman, Koen
    Braak, Colin
    Bruin, Kris
    Bruïne, Philip de
    Buitenhuis, Thijs
    Caris, Steffan
    Feltz, Nils van der
    Graaf, Michiel van der
    Groot Antink, Lucas
    Jacobs, Frederik Pieter
    Jacobs, Tim
    Le Poole, Gijs
    Leenstra, Hidde
    Menko, Tim
    Rens, Willem
    Wegener Sleeswijk, Kees
    Zuure, Joost
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.