• 2

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Dammen, FritsOverige stafTeammanager
    Lammers, ConradTechnische stafTrainer/coach
    Roo de, BasOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dinsdag 20.00 uur veld JOSWGM 1B
    Donderdag 19.00 uur veld JOSWGM 2B
  • Programma

    DatumTijdWedstrijd
    25 nov14:00VVGA 2 - JOS Watergraafsmeer 2
    2 dec12:00JOS Watergraafsmeer 2 - Meer De sv. 2
    9 dec11:30Wartburgia asv 2 - JOS Watergraafsmeer 2
    16 dec12:00Ankaraspor FC 2 - JOS Watergraafsmeer 2
  • Poulestanden 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSPT
    1Kadoelen sv. 239
    2JOS Watergraafsmeer 234
    3WV-HEDW 934
    4Haarlem-Kennemerland f.c. 230

    Poulestanden 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSPT
    1Wartburgia asv 2819
    2GeuzenMiddenmeer 2816
    3JOS Watergraafsmeer 2715
    4Meer De sv. 2815
    5Swift 5815
    6Ankaraspor FC 2713
    7Fortius asv. 2811
    8DVVA csv. 589
    9VVGA 288
    10WV-HEDW 888
    11RAP sv. 283
    12AFC 581
  • Periodestand 1

    PositieTeamGSPT
    1Wartburgia asv 2819
    2GeuzenMiddenmeer 2816
    3JOS Watergraafsmeer 2715
    4Meer De sv. 2815
    5Swift 5815
    6Ankaraspor FC 2713
    7Fortius asv. 2811
    8DVVA csv. 589
    9VVGA 288
    10WV-HEDW 888
    11RAP sv. 283
    12AFC 581
  • Periodestand 2

    PositieTeamGSPT
    1AFC 500
    2Ankaraspor FC 200
    3DVVA csv. 500
    4Fortius asv. 200
    5GeuzenMiddenmeer 200
    6JOS Watergraafsmeer 200
    7Meer De sv. 200
    8RAP sv. 200
    9Swift 500
    10VVGA 200
    11Wartburgia asv 200
    12WV-HEDW 800
  • Periodestand 3

    PositieTeamGSPT
    1AFC 500
    2Ankaraspor FC 200
    3DVVA csv. 500
    4Fortius asv. 200
    5GeuzenMiddenmeer 200
    6JOS Watergraafsmeer 200
    7Meer De sv. 200
    8RAP sv. 200
    9Swift 500
    10VVGA 200
    11Wartburgia asv 200
    12WV-HEDW 800
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    18 nov.JOS Watergraafsmeer 2 - Swift 52 - 5
  • Team indeling

    NaamFoto
    Abdoelaev, Izzy
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bakkali, Youness el
    Faruqi, Sumir
    Fraenk, Lucien
    Holsteijn, Lennart
    Hoogstraten, Jan
    Johnson, Joash
    Jongkind, Stanley
    Kersten, Bas
    Koenis, Jim
    Koper, Tom
    Kortram, Stanley
    Middelman, Lennart
    Rehman, Sabtain
    Roet, Leander
    Roet, Niek
    Roos, Rody
    Semmoh, Dimailo
    Sloothaak, Mark
    Visscher, Bob
    Vitiello de los Santos, Alvin
    Vlam, Hugo
    Vries, Jurjan de
    Willems, Sander
    Yatim, Adi
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.