• 2

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Dammen, FritsOverige stafTeammanager
    Lammers, ConradTechnische stafTrainer/coach
    Roo de, BasOverige stafTeammanager
    Tokkie, EdOverige stafStandaard functie
  • Trainingsschema

    Dinsdag 20.00 uur veld JOSWGM 1B
    Donderdag 19.00 uur veld JOSWGM 2B
  • Programma

    DatumTijdWedstrijd
    10 mrt. 12:0012:00JOS Watergraafsmeer 2 - DVVA csv. 5
    17 mrt. 14:3014:30RAP sv. 2 - JOS Watergraafsmeer 2
    24 mrt. 12:0012:00JOS Watergraafsmeer 2 - VVGA 2
  • Poulestanden 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieGSPT
    139
    234
    334
    430

    Poulestanden 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieGSPT
    11331
    21329
    31121
    41320
    51319
    61218
    71317
    81215
    91213
    101313
    111111
    12123
  • Periodestand 1

    PositieTeamGSPT
    1Wartburgia asv 2819
    2JOS Watergraafsmeer 2816
    3GeuzenMiddenmeer 2816
    4Meer De sv. 2815
    5Swift 5815
    6Ankaraspor FC 2814
    7Fortius asv. 2811
    8DVVA csv. 589
    9VVGA 288
    10WV-HEDW 888
    11RAP sv. 283
    12AFC 581
  • Periodestand 2

    PositieTeamGSPT
    1JOS Watergraafsmeer 2515
    2AFC 5512
    3Wartburgia asv 2510
    4WV-HEDW 859
    5Meer De sv. 236
    6Swift 555
    7Ankaraspor FC 244
    8Fortius asv. 244
    9DVVA csv. 544
    10VVGA 233
    11GeuzenMiddenmeer 253
    12RAP sv. 240
  • Periodestand 3

    PositieTeamGSPT
    1AFC 500
    2Ankaraspor FC 200
    3DVVA csv. 500
    4Fortius asv. 200
    5GeuzenMiddenmeer 200
    6JOS Watergraafsmeer 200
    7Meer De sv. 200
    8RAP sv. 200
    9Swift 500
    10VVGA 200
    11Wartburgia asv 200
    12WV-HEDW 800
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdAanvangstijdUitslag
    24 feb.Wartburgia asv 2 - JOS Watergraafsmeer 212:002 - 4
  • Team indeling

    NaamFoto
    Abdoelaev, Izzy
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bakkali, Youness el
    Holsteijn, Lennart
    Johnson, Joash
    Jongkind, Stanley
    Kersten, Bas
    Koenis, Jim
    Koper, Tom
    Middelman, Lennart
    Roet, Leander
    Roet, Niek
    Roos, Rody
    Sloothaak, Mark
    Vlam, Hugo
    Yatim, Adi
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.