• 2

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Rondaij, MikeOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumTijdWedstrijd
    13 dec22:00Ziekenhuis Amstelveen zvv/Borstpoli 2 - JOS/W'graafsmeer zaal 2
    11 jan21:05JOS/W'graafsmeer zaal 2 - Golden Stars FC 13
  • Poulestanden 2 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Maccabi 21182126
    2AZV (Amstelveen) 21171322
    3RODA '23 Rksv 11063121
    4Golden Stars FC 13952217
    5Exstudiantes Amsterdam 61043315
    6Legmeervogels 31042414
    7Ziekenhuis Amstelveen zvv/Borstpoli 21041513
    8ABN AMRO z.v.c. 2940512
    9KDO sv 31033412
    10JOS/W'graafsmeer zaal 291083
    11TOB Rksv 111101101

    Poulestanden 2 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1TOB Rksv 1211003
    2Wartburgia asv 211003
    3DIOS sv. 911003
    4Ziekenhuis Amstelveen zvv/Borstpoli 411003
    5Hillegom sv 111003
    6KDO sv 411003
    7ZVS/De Stal 211003
    8Vedette zvv / De Remise 911003
    9Arsenal ASV 911003
    10TOB Rksv 1711003
    11Schollevers de asvv 311003
    12Ziekenhuis Amstelveen zvv/Borstpoli 211003
    13asv LEBO 711003
    14VEW 111003
    15Argon 211003
    16Vedette zvv / De Remise 1011003
    17Vedette zvv / De Remise 411003
    18Argon 111003
    19AZV (Amstelveen) 211003
    20AZV (Amstelveen) 111003
    21ABN AMRO z.v.c. 311003
    22CTO '70 vv 111003
    23Plein83 811003
    24Legmeervogels 511003
    25KDO sv 811003
    26TT/Goodnight 211003
    27Zeeburgia avv 211003
    28Dijk De asv 211003
    29TOB Rksv 1411003
    30Argon 411003
    31Exstudiantes Amsterdam 911003
    32TOB Rksv 511003
    33ZVS/De Stal 411003
    34RKAVIC 611003
    35ZVS/De Stal 111003
    36DSS 111003
    37DCG Rksv 211003
    38ABN AMRO z.v.c. 711003
    39Sporting Martinus 411003
    40Olympia Haarlem 811003
    41Arsenal ASV 411003
    42DVS Haarlem 1111003
    43Exstudiantes Amsterdam 711003
    44RKAVIC 511003
    45SIZO vv 111003
    46Beijneshal Sport Combinatie Haarlem 210101
    47HYS 510101
    48Amstelglorie 310101
    49asv LEBO 1010101
    50Meer De sv. 210101
    51VVGA 310101
    52ABN AMRO z.v.c. 210101
    53ABN AMRO z.v.c. 410101
    54Germaan/De Eland asv 410101
    55Plein83 710101
    56Ara Cora Kingdom 600000
    57Diemen sv. 100000
    58Germaan/De Eland asv 200000
    59Os Lusitanos 400000
    60SZV de Toerist 110010
    61Meer De sv. 110010
    62DVVA csv. 610010
    63UBA Sport z.v.v. 210010
    64VVC fc 110010
    65Beijneshal Sport Combinatie Haarlem 610010
    66Legmeervogels 210010
    67TOB Rksv 1610010
    68Zandvoort Noord zvv. 510010
    69Ziekenhuis Amstelveen zvv/Borstpoli 310010
    70Parkstad SV 610010
    71TOB Rksv 1510010
    72DCG Rksv 810010
    73Sporting Martinus 210010
    74Olympia Haarlem 410010
    75RKAVIC 410010
    76Sporting Martinus 310010
    77Maccabi 210010
    78DIOS sv. 210010
    79Maccabi 410010
    80Os Lusitanos 610010
    81KDO sv 510010
    82Nieuw Sloten sv 110010
    83ZOG 410010
    84Exstudiantes Amsterdam 410010
    85Golden Stars FC 410010
    86RKDES 310010
    87Des Adamsnood 210010
    88TOB Rksv 610010
    89VVC fc 310010
    90DCG Rksv 1110010
    91Legmeervogels 610010
    92Parkstad SV 210010
    93Ziekenhuis Amstelveen zvv/Borstpoli 510010
    94JOS/W'graafsmeer zaal 210010
    95KDO sv 910010
    96RKAVIC 910010
    97Vedette zvv / De Remise 510010
    98HYS 410010
    99DCG Rksv 510010
    100Olympia Haarlem 110010
    101Exstudiantes Amsterdam 1010010
    102Geel Wit '20 sv. 110010
    103Knooppunt 't 510010
    104Ara Cora Kingdom 510010

    Poulestanden 2 (B6000 Mannen Zaal beker recreatie poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Plein83 711003
    2Golden Stars FC 411003
    3Plein83 811003
    4AZV (Amstelveen) 111003
    5asv LEBO 1011003
    6Diemen sv. 111003
    7JOS/W'graafsmeer zaal 211003
    8Legmeervogels 211003
    9TOB Rksv 611003
    10Parkstad SV 211003
    11Zeeburgia avv 211003
    12Parkstad SV 611003
    13Meer De sv. 211003
    14asv LEBO 711003
    15Os Lusitanos 611003
    16RKDES 311003
    17RKAVIC 411003
    18Argon 111003
    19Meer De sv. 111003
    20Germaan/De Eland asv 211003
    21Ara Cora Kingdom 611003
    22Schollevers de asvv 311003
    23asv LEBO 811003
    24DCG Rksv 211003
    25TOB Rksv 1211003
    26Exstudiantes Amsterdam 411003
    27Plein83 610101
    28RKAVIC 510101
    29Exstudiantes Amsterdam 710101
    30TOB Rksv 710101
    31TOB Rksv 500000
    32DVVA csv. 310010
    33Zeeburgia avv 310010
    34RKAVIC 310010
    35KDO sv 210010
    36Golden Stars FC 1210010
    37DWS afc 210010
    38Etyfoor 210010
    39Amstelglorie 110010
    40Exstudiantes Amsterdam 310010
    41JOS/W'graafsmeer zaal 110010
    42TOB Rksv 1010010
    43Exstudiantes Amsterdam 210010
    44TOB Rksv 810010
    45Parkstad SV 410010
    46DVVA csv. 110010
    47ADSV 110010
    48VNS United 510010
    49Dijk De asv 110010
    50VVGA 110010
    51Golden Stars FC 610010
    52Maccabi 110010
    53TOB Rksv 910010
    54Parkstad SV 510010
    55Zeeburgia avv 410010
    56DVVA csv. 210010
    57DEVO'58 210010
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    7 dec.JOS/W'graafsmeer zaal 2 - Legmeervogels 32 - 6
  • Team indeling

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bussman, Patrick
    Gonsalves Jardin de Ponte, Faizal Guillaume Marvin
    Neumann, Moshe Nino
    Ordelman, Jasper
    Rondaij, Mike
    Vlijmen, Pelle van
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.