• 2

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Bommels, RikMedische stafFysiotherapeut
    Broekman, GuusMedische stafFysiotherapeut
    Hofland, InekeOverige stafStandaard functie
    Klerk, Frans deTechnische stafAss.-trainer/coach
    Mije, Roy v.d.Technische stafTrainer
    Tokkie, EefOverige stafTeammanager
    Tokkie, EefTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Verhoek, TomTechnische stafTrainer
    Vonk, JeroenOverige stafStandaard functie
  • Trainingsschema

    Maandag & Donderdag 20.00 uur veld JOSWGM 1B
    Dinsdag 19.00 uur veld JOSWGM 2B
  • Programma

    DatumTijdWedstrijd
    26 nov12:00Legmeervogels 2 - JOS Watergraafsmeer 2
    3 dec11:30JOS Watergraafsmeer 2 - Hoofddorp s.v. 2
    10 dec11:00AFC 2 - JOS Watergraafsmeer 2
    17 dec11:30JOS Watergraafsmeer 2 - Fortuna Wormerveer sv 2
  • Poulestanden 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSPT
    1Koninklijke HFC 2824
    2JOS Watergraafsmeer 2821
    3SDO 2816
    4ADO '20 2813
    5Hoofddorp s.v. 2813
    6AFC 2812
    7Hoogland 2810
    8DCG Rksv 2810
    9Fortuna Wormerveer sv 2810
    10FC Uitgeest 289
    11Purmersteijn 289
    12Legmeervogels 288
    13VVIJ 284
    14Abcoude fc 283

    Poulestanden 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSPT
    1Kennemers (de) 213
    2JOS Watergraafsmeer 210

    Poulestanden 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSPT
    1JOS Watergraafsmeer 226
    2Zeeburgia avv 223
    3Nieuw Utrecht SV 220
  • Periodestand 1

    PositieTeamGSPT
    1Koninklijke HFC 2824
    2JOS Watergraafsmeer 2821
    3SDO 2816
    4ADO '20 2813
    5Hoofddorp s.v. 2813
    6AFC 2812
    7Hoogland 2810
    8DCG Rksv 2810
    9Fortuna Wormerveer sv 2810
    10FC Uitgeest 289
    11Purmersteijn 289
    12Legmeervogels 288
    13VVIJ 284
    14Abcoude fc 283
  • Periodestand 2

    PositieTeamGSPT
    1Abcoude fc 200
    2ADO '20 200
    3AFC 200
    4DCG Rksv 200
    5FC Uitgeest 200
    6Fortuna Wormerveer sv 200
    7Hoofddorp s.v. 200
    8Hoogland 200
    9JOS Watergraafsmeer 200
    10Koninklijke HFC 200
    11Legmeervogels 200
    12Purmersteijn 200
    13SDO 200
    14VVIJ 200
  • Periodestand 3

    PositieTeamGSPT
    1Abcoude fc 200
    2ADO '20 200
    3AFC 200
    4DCG Rksv 200
    5FC Uitgeest 200
    6Fortuna Wormerveer sv 200
    7Hoofddorp s.v. 200
    8Hoogland 200
    9JOS Watergraafsmeer 200
    10Koninklijke HFC 200
    11Legmeervogels 200
    12Purmersteijn 200
    13SDO 200
    14VVIJ 200
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    19 nov.Hoogland 2 - JOS Watergraafsmeer 20 - 2
  • Team indeling

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Amzil el Azouan, Mohamed
    Berrevoets, Kevin
    Bossman, Richmond
    Bussman, Roy
    Claus, Davey
    Conceicao dos Santos, Tiago
    Damasco, Raynick
    Dekker, Dave
    Fafiani, Raymond
    Gamp, Ludwig
    Gerritse, Ties
    Haze, Davey de
    Janssen, Teddy
    Jozefzoon, Igor
    Kleiren, Christoph
    Koc, Emrah
    Koene, Allon
    Limon, Omar
    Markes, Michael
    Mehanovic, Aldin
    Okoh, Tyshawn
    Sabajo, Romario
    Schaap, Reggie
    Scholten, Sem
    Sudibyo, Edwin
    Unen, Joost van
    Venghaus, Daley
    Zeefuik, Gairvyno
    Zinhagel, Queentino
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.